Založ si blog

Ach, občan Slovenský už aj pán „Bugár“ zabúda na svoje obhajovanie, privatizácie. .. SPP a Elektrárni u nás. ..

Akosi, ozaj sme národ holubičí, prečo?

V rokoch privatizácie energetických podnikoch štátnych, boli vo vláde aj…SMK a vtedy ešte dokonca aj pán Bugár.

Bol u okrúhleho stola aj v relácii SITO a v iných kde tvrdo obhajoval, že štát nie je dobrý hospodár a nevie dobre nakladať s týmito našimi ..podnikmi a preto má za dobrú a hlavne pre občana, výhodnú formu predať to …súkromnému vlastníkovi a štát si ponechá určité páky v týchto podnikoch.

Neverila som, že u pána Bugára budem raz vôbec konštatovať, že fakt je výhoda veľká..ZABUDANIE… nuž, čo je horšie ale že to zabúdanie našich vladároch, po tých premiestňovaných peňazí do ich alebo koho vrecák, bude platiť bežný občan z jeho aj vdaka pánu Bugárovi…vysokého platu SLOVAKA…

Viete, prečo som sa rozhodla o tomto písať, lebo začali sa až dnes baviť naši vladári, že v -EU- už pred niekoľkými mesiacmi dostali…SMERNICU..o povinnosti zakomponovať do energií aj ..prírodné zdroje,

..čiže: uhlie, vodu, solár…

Minulý rok sme pozerali na ČT24 priamy prenos o tomto v Českej vláde a parlamentu, viete ako sa rozhodli, že uprednostia nie ten ..NAJDRAHŠI MODEL a to …SOLAR, ale vodu, uhlie.

Protestovali podnikatelia, že okamžite rušia svoje SOLARNE ELEKTRARNE, kedže nedostanú …DOTACIE ani od štátu a už vôbec nie z…EUROFONDOCH.

Akosi, teraz sa každý tvári u nás z vlády, že oni nemohli a nemôžu za tento stav vecí u energii, no môže zato privatizácia ešte pravice.

Čo, to znamená nuž v Čechách, Nemecku, Maďarsku, aj tohto roku sa im znižujú ceny …ENERGII.. no, MY NAROD SLOVENSKY..máme pre súkromníka dosť veľké MZDY aj DOCHODKY aby sme im dali chudákom.

Existuje len jedno a to ……VEĽKA HANBA ĽAVICOVEJ VLADE..aj, kedy mohla a mala konať ako v Čechách že nám netreba plniť vrecká..podnikateľom za ich BIZNIS zo SOLARNEJ ENERGII, NEKONALA.

Aj po štvrtkovej relácii pani Jílkovej, v piatok okamžite reagoval premiér českej vlády, že s platmi a výrobou u nich už sa dohodli vo vláde a budú aj…VYŠŠIE MZDY aj KVALITNE VYROBKY pôjdu na..EXPORT a  štát bude mať na mzdy a hlavne, na dôchodky aby si dožili dôchodcovia slušne.

Bola to tlačovka v piatok českého premiéra…

My, sme mali fajky do volieb, no od momentu zlýhania? alebo zistenia toho zisku pre seba a pán Bugár sa rozhodol ako rozhodol, tak ideme ozaj …Expresne dole kopcom, no to asi nerobil vtedy pán Dzurinda? kedže bol predsedom SMK vtedy pán Bugár a schvaľoval dokonca obhajoval, veci čo teraz sa snaží pá premiér vyčítať vláde pravicovej…M.Dzurindovej, a čo VY nato pán BUGAR????????

KESENEM SIPEN, pán Bugár… nie je to správne napísané, no jedine to si zaslúžite, ktoré zdražovanie a podľa pána Fica..dnes..RABOVANIE proti OBČANOM…-SR- vždy ste tam a dokonca vo vláde…

Musím uznať, vám ale jedno:

vaše vyjadrenia: I TAK ŠE DA I TAK ŠE DA..vdaka pán Bugár..bidete určite už v pamäti národa, ako jediný politik, čo najprv schvaluje privatizáciu ENERGETIKY a teraz zasa vyčita ..iné..

JA NIČ, JA MUZIKANT..kto ma VEZME DO VLADY..JEHO KROKY BUDEM PLNIŤ..nech sú aj proti bežným občanom ….  ja lat mám aj som zabezpečený, tak čo tam po rodinách s deťmi aj dôchodcoch????

Srdečná vďaka, RZP-BA, celej posádke za znovu dýchanie a nádej, boli ste fajn a profíci. . . .

12.03.2017

Určite viacerí z vás sa pozastavíte za tento môj blog, nuž dnes o 04.45 hodine po zavolaní na 112 a mužom nahlásení ...ASTMA dýchať sa žene nedá, podaná pomoc a veľmi milí boli všetci viac »

Akosi, nevieme a nechceme si pripustiť, že čo je vlastne dobrá kultúra? zábava? pre nás občanov?

25.02.2017

Nie som v tomto odborník, no jedno viem určite posúdiť. "ZABAVA a zábava" Terajšie zábavne programy nie žeby sme ich mali málo, to nie. No asi pre moju neodbornosť sa neviem akosi zabaviť a viac »

Akosi sme si nevšimli, že aj bratia v ČR majú lacnejšie Energie. . .

22.02.2017

To je údeľ náš, nevšímať si, nediskutovať, nestretávať sa, nekomunikovať..... Ináč, by sme už dávno vedeli, že v ČR sa bez istôt a sľubov, ozaj od roku ..2017 im zlacnelo a to...elektrina viac »

hranolky, vyprážané

Sankcie prinútili americký McDonald's robiť hranolky z ruských zemiakov

25.04.2018 23:17

Sankcie voči Rusom, prinútili americký reťazec McDonald's používať v Rusku miestne zemiaky namiesto mrazených z Holandska a Poľska.

Volkswagen

VW pociťuje dozvuky emisného škandálu. Bude platiť aj Marylandu

25.04.2018 22:56

Volkswagen zaplatí americkému štátu Maryland za emisný škandál 33,5 milióna USD. Musí tiež rozšíriť ponuku elektromobilov.

Sýria Rusko OPCW

Experti z OPCW odobrali vzorky z ďalšieho miesta údajného útoku v meste Dúma

25.04.2018 22:18

Skupina expertov z OPCW má poverenie stanoviť, či boli použité chemické zbrane a aké, ale nie určiť vinníka.

Nobelova cena

Nobelovu cenu za literatúru možno tento rok Švédska akadémia neudelí

25.04.2018 21:30

Švédska akadémia má 18 členov, tento mesiac ale niekoľko z nich oznámilo, že sa naďalej nebudú zúčastňovať na schôdzach.

gastanka

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 14
Celková čítanosť: 15945x
Priemerná čítanosť článkov: 1139x

Autor blogu

Kategórie